ВІТАННЯ

Дата: 01.01.2022 15:15

В переддень Нового року та Різдвяних свят, колектив «Центру надання соціальних послуг» щиро вітає голову Меденицької селищної ради Михайла Живчина, працівників структурних підрозділів, депутатський корпус та всіх мешканців нашої громади зі святами.  Нехай Господь благословить кожного з вас. Нехай у Новому році Господь обдаровує  міцним здоров’ям, достатком, скріплює сили для невтомної праці для  добробуту  і процвітання нашої громади  й держави в цілому. Нехай радість Різдва Христового зігріває серця упродовж цілого року. Бажаємо, щоб на тернистих дорогах  життя Ви були керовані незгасимим світлом Вифлеємської зорі. Новонароджений Спаситель нехай вислухає всі наші прохання та молитви, збереже наш народ і нашу державу в мирі й гаразді та обдарує своїм небесним благословенням.

Веселих свят Різдва Христового, смачної куті та щасливого Нового року!

Христос Рождається!  Славіте Його!