Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №2 Про скликання позачергової ХVсесії восьмого скликання Меденицької селищної ради

Дата: 11.01.2022 10:29
Кількість переглядів: 402

 

 

МЕДЕНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№ 2

 

 

    10 січня 2022 року                   смт.Меденичі                             

 

Про скликання  позачергової ХVсесії

восьмого   скликання

Меденицької селищної ради

          

          На підставі ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

         1. Скликати   позачергову ХV сесію восьмого скликання 13 січня 2022 року о 10.00 годині із таким порядком денним:

  

 1.           Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі із земель житлової та громадської забудови для надання в оренду гр. Зваричу Ігорю Михайловичу.  
 2. Про надання   дозволу   на   розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення    індивідуального садівництва гр. Ковалю Іванові Федоровичу.  
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  будівництва  і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і   споруд гр. Микиті Михайлові Михайловичу.  
 4.  Про надання   дозволу   на   розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського   господарства гр.   Трачу Василеві Ільковичу.  
 5.  Про   затвердження   проекту  із  землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки  для ведення індивідуального садівництва гр. Морозу Василю Євстахійовичу та  надання  її у власність
 6. Про  затвердження  технічної   документації із    землеустрою   щодо   встановлення  меж земельної  ділянки  в   натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і   споруд гр.  Михацю Олегу Ігоровичу та надання  її у власність  
 7. Про  затвердження  технічної   документації із    землеустрою   щодо   встановлення  меж  земельної  ділянки  в   натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і   споруд   гр.   Сьорак Іванні Романівні та надання  її у власність
 8. Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо    поділу     земельної     ділянки комунальної   власності  площею  18,3836 га з кадастровим номером  4621281200:04:000:1935.    
 9. Про   надання   дозволу   на  розроблення проекту із землеустрою щодо  відведення земельної   ділянки  для   ведення особистого селянського   господарства гр. Летнянчин Тетяні Миколаївні.  
 10. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації  із млеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пителю Івану Романовичу   
 11. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.   Двожану Василю Васильовичу.   

 

 1. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва гр.   Двожану Василю Васильовичу.
 2. Про затвердження  технічної документації із   землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд гр.  Шишці  Оксані  Василівні та надання її у власність  
 3. Про затвердження  технічної документації із   землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд гр. Валазі Василеві Євстаховичу  та надання її у власність.  
 4. Про затвердження  технічної   документації із   землеустрою  щодо   встановлення  меж земельних  ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Букавин Оксані Степанівні  та надання  їх  у  власність .
 5. Про затвердження  технічної   документації із   землеустрою  щодо   встановлення  меж земельних  ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Іваник Руслані Йосипівні  та надання  їх  у  власність.
 6. Про затвердження  технічної   документації   землеустрою  щодо   встановлення  меж земельних  ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Летнянці Богдану  Івановичу та надання  їх  у  власність.
 7. Про затвердження  технічної   документації із   землеустрою  щодо   встановлення  меж земельних  ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Летнянці Богдані Андріївні  та надання  їх  у  власність.
 8. Про затвердження  технічної   документації із   землеустрою  щодо   встановлення  меж  земельних  ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Нестерович Марії Андріївні  та надання  їх  у  власність.
 9.  Про   затвердження   проекту із   землеустрою  відведення   земельної    ділянки     для ведення особистого селянського господарства гр.  Двожан Марії Григорівні та  надання її у власність.
 10. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.    Домшій   Оксані   Василівні та  надання її у власність.
 11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Литвенко  Оксані Степанівні та  надання її у власність.
 12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства гр. Грицаю Михайлу Дмитровичу та  надання її у власність.
 13. Про   затвердження   проекту  із  землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Комарницькій Галині  Йосипівні та  надання  її у власність.
 14. Про   затвердження   проекту із   землеустрою щодо   відведення   земельної    ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Комарницькому  Іванові  Святославовичу  та  надання  її у власність.
 15. Про  затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення  ділянки   земельної  для   ведення  індивідуального  садівництва гр. Трускавецькому  Романові  Юліановичу та  надання  її у власність.
 16. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр.   Валазі Лесі Михайлівні та надання  її у власність.
 17. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Єрохіній Мар’яні Олексіївні та надання  її у власність.
 18. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр.  Пастернак Лесі Іванівні та надання  її у власність.
 19. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр.  Пінчаку Миколі Євстахійовичу та надання  її у власність.
 20. Про затвердження  технічної документації із  землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд гр.  Леву   Миколі  Петровичу та надання  її у власність.
 21. Про затвердження  технічної документації із  землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і  споруд гр.  Паньківу Івану Івановичу та надання  її у власність .
 22. Про    затвердження    проекту    землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки     для ведення особистого селянського господарства гр. Паращак Наталії Михайлівні та   надання  її  у  власність.  
 23. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд  гр.    Суховерському Ігорю Романовичу та надання  її у власність.  
 24. Про    затвердження    проекту    землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки     для ведення особистого селянського господарства  гр. Борбайлу Юрію Івановичу та  надання  її у власність .
 25. Про    затвердження    проекту    землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки     для  ведення особистого селянського господарства гр. Дендяку Василю Івановичу та  надання  її у власність .
 26. Про    затвердження    проекту    землеустрою  щодо   відведення   земельної    ділянки     для  ведення особистого селянського господарства гр.  Миніву  Олегові Івановичу та  надання  її у власність.
 27. Про    затвердження    проекту    землеустрою щодо   відведення   земельної    ділянки     для ведення особистого селянського господарства гр.  Миніву Мар’янові Івановичу та  надання  її у власність.
 28. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Білій Марії Павлівні та надання  її у власність.
 29. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в с. Грушів, вул. Л. Луціва Дрогобицького району та надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки гр.  Миніву Мар’янові Івановичу(Грушів)
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  будівництва  і обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ - 03.07) «ДРОГОБИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ СПІЛЦІ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ» .
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  будівництва  і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і   споруд гр. Кушнір Ганні  Павлівні .
 32. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр.   Середяку  Миколі Васильовичу та надання  її у власність .
 33. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і   споруд гр.  Антонику  Михайлу Євгеновичу та надання  її у власність .
 34. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Дробіняку   Василю  Миколайовичу та надання  її у власність .
 35. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Жук Марії Іванівні та надання  її у власність .
 36. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і   споруд гр. Кожан Надії Ярославівні та надання  її у власність .
 37. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Лавриш Любові Степанівні та надання  її у власність (Летня)
 38. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Літинському  Михайлові  Михайловичу та надання  її у власність .
 39. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Хамандяку Петру Юліановичу та надання  її у власність .
 40. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Явір  Ярославі  Іванівні та надання  її у власність (Летня)
 41. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд гр. Кожану Сергію Володимировичу та  надання  її у власність .
 42. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Климіву Василю Михайловичу та  надання  її у власність .
 43. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр.  Лепкому Петрові Петровичу  та надання  її у власність .
 44. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд гр. Іванішину   Василеві Петровичу та надання  її у власність .
 45. Про надання дозволу  на   розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  для обслуговування нежитлової будівлі по виробництву м’ясопродуктів і роздрібній торгівлі АТ «Укртранснафта» .
 46. Про   надання   дозволу  на   розроблення технічної документації із  землеустрою з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером4621286400:02:000:0310  для обслуговування будівель (код КВЦПЗ - Землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони  та іншого призначення) гр.Чигрин Тетяні Миколаївні .
 47. Про  затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення  земельної   ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02) ТзОВ «ТЕРМОПЛАСТ ПЛЮС»  
 48. Про затвердження детального плану території для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій ТОВ «УКРТАУЕР» та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для                                                                         розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій  в оренду  
 49. Про  відміну рішень 5 сесії 8 скликання Меденицької селищної  від 28.01.2021р.                                                                               № 197 та № 198 «Про надання дозволу релігійній громаді Української  Греко - католицької  церкви с. Верхній Дорожів  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування храму Церкви Вознесіння Господнього»
 50. Про   надання   дозволу  на   розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  для обслуговування автодороги загального користування державного значення Т-14-02 Східниця-Пісочна у користування Службі автомобільних доріг у Львівській області
 51. Про  відмову у розірванні угоди (договору) на проведення розвідувальних робіт, укладеної з Грушівською сільською радою від 31.07.2012 року за № 06-169/12ДП «Західукргеологія»
 52. Про  відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України» за межами с.Летня Самбірській квартирно-експлуатаційній частині (району)
 53. Про  відмову у затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Летня гр. Кушніру Петру Ігоровичу
 54. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства    в с.Ролів гр. Летнянчину  Михайлу  Федоровичу
 55. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Ролів гр. Свердан  Марії  Федорівні
 56. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Ролів гр.  Хінальській Оксані Михайлівні
 57.  Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства    в с.Далява гр. Футалаш Галині Петрівні

 

          2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

  

Селищний голова                                                        Михайло ЖИВЧИН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь