Проекти рішень на XV сесію земельні питання. Юридичні

Дата: 13.01.2022 12:03

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про   надання   дозволу  на   розроблення технічної документації із  землеустрою з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 4621286400:02:000:0310  для обслуговування будівель (код КВЦПЗ - Землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони  та іншого призначення)

гр.Чигрин Тетяні Миколаївні

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про  затвердження  проекту із землеустрою щодо  відведення  земельної   ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та

іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02)  ТзОВ «ТЕРМОПЛАСТ ПЛЮС»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження детального плану території для розміщення та експлуатації обєктів і споруд телекомунікацій ТОВ «УКРТАУЕР» та надання

дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для          розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій  в оренду.