РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 102 Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф «Для службового користування»

Дата: 17.01.2022 12:29

меденицька селищна рада

дрогобицького району львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.08.2021                                            смт.Меденичі                             № 102

Про затвердження Переліку відомостей,

що становлять службову інформацію і

яким надається гриф «Для службового користування»

На виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»,  Закону України «Про доступ до публічної інформації», Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, інформації, що містять службову інформацію, в Меденицькій селищній раді, затвердженої рішенням виконавчого комітету Меденицької селищної ради від  30.06.2021 року № 85, , протоколу комісії з питань роботи із службовою інформацією у Меденицькій селищній раді  від             02.08.2021 року № 1:

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф «Для службового користування» (надалі – Перелік), що додається.

2. Структурним підрозділам селищної ради забезпечити впорядкування роботи з документами, які містять відомості, що становлять службову інформацію, та визначені цим Переліком.

3. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на керуючого справами(секретаря) селищної ради Мороз Л.І.

Голова                                                                                   Михайло ЖИВЧИН