РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 102 Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф «Для службового користування»

Дата: 17.01.2022 12:29

меденицька селищна рада

дрогобицького району львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.08.2021                                            смт.Меденичі                             № 102

Про затвердження Переліку відомостей,

що становлять службову інформацію і

яким надається гриф «Для службового користування»

На виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»,  Закону України «Про доступ до публічної інформації», Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, інформації, що містять службову інформацію, в Меденицькій селищній раді, затвердженої рішенням виконавчого комітету Меденицької селищної ради від  30.06.2021 року № 85, , протоколу комісії з питань роботи із службовою інформацією у Меденицькій селищній раді  від             02.08.2021 року № 1:

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф «Для службового користування» (надалі – Перелік), що додається.

2. Структурним підрозділам селищної ради забезпечити впорядкування роботи з документами, які містять відомості, що становлять службову інформацію, та визначені цим Переліком.

3. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на керуючого справами(секретаря) селищної ради Мороз Л.І.

Голова селищної ради

Михайло ЖИВЧИН

Перелік відомостей, що становлять  службову інформацію і яким надається гриф "Для службового користування"