РІШЕННЯ № 1429 Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно – корисних робіт для відбування особами, притягнутими до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно-корисних робіт, стягнень у вигляді оплачуваних робіт та їх фінанс

Дата: 27.01.2022 11:06

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІV сесія восьмого скликання

від  22  грудня  2021 року  №1429

•   затвердження  переліку
  • та видів суспільно – корисних робіт
  • відбування особами, притягнутими до
  • відповідальності у вигляді
  • робіт, стягнень у
  • оплачуваних робіт та
  • фінансове забезпечення

Беручи до уваги лист Дрогобицького  районного відділу філії Державної установи  “Центр пробації” у Львівській області за № 3515/Д/5/36-21 від 01.12.2021 року, відповідно до ст..ст.31-1, 183-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення, ст.25,26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік об’єктів та видів суспільно-корисних  робіт на 2022 рік для виконання особами притягнутими до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно-корисних  робіт, стягнень у вигляді оплачуваних робіт  згідно із додатком.
  2. Виконавчому комітетові селищної ради щорічно переглядати перелік об’єктів та видів суспільно-корисної праці для виконання особами, притягнутими до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно-корисних робіт, стягнень у вигляді оплачуваних робіт.
  3. Селищному голові, керівникам комунальних підприємств та організацій, на яких порушники   будуть відбувати покарання у вигляді громадських робіт забезпечити:

- погодження з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику  у сфері виконання кримінальних покарань переліку об’єктів   на яких порушники виконуватимуть суспільно-корисні роботи, та видів робіт:

-   контроль за виконання порушниками визначеного обсягу робіт та дотримання правил техніки безпеки;

- своєчасне повідомляти Дрогобицького  районнного відділу філії Державної установи «Центр пробацій» у Львівській області    про ухилення порушника від виконання суспільно-корисних робіт;

- ведення обліку та   інформувати Дрогобицького  районнного відділу філії Державної установи «Центр пробацій» у Львівській області    про кількість відпрацьованих порушником годин.

Нарахування плати порушнику за виконання суспільно-корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

1.   Дане рішення направити в Дрогобицький  районний відділ філії державної установи “Центр пробацій” у Львівській області.
  2. Рішення оприлюднити на офіційному сайті Меденицької селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, на постійну комісію з питань прав людини, законності, регуляторної політики, депутатської діяльності, етики та регламенту (Р.Демків).

Селищний голова                                                              Михайло ЖИВЧИН

до рішення ХІV сесії  восьмого

скликання

Меденицької селищної ради

від  22.12.2021 р. № 1429

,

ПЕРЕЛІК

об’єктів та видів суспільно-корисних  робіт для виконання особами притягнутими до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно-корисних  робіт, стягнень у вигляді оплачуваних робіт

Назва підприємства, організації

Вид громадських робіт

Кількість робочих місць

Юридична адреса підприємства, організації

Меденицьке виробниче управління «Житлово-комунальне господарство»

різноробочі

-прибирання селища Меденичі, сіл Летня, Рівне, Коросниця, Опарі, Ріпчиці, Волоща, Вороблевичі, Літиня, Городківка, Грушів, Зади, Тинів, Ролів, Верхній Дорожів, Довге, Солонське, Далява, придорожніх смуг.

-прибирання території шкіл,  професійного ліцею, заклади дошкільної освіти селищної ради, КНП «Меденицька лікарня»

-прибирання території кладовищ, парку, пам’ятників та стадіону

смт Меденичі

вул..Шевченка,6