Повідомлення про ініціювання проведення громадського слухання

Дата: 27.01.2022 11:11

Відповідно до «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 повідомляємо Вас про ініціювання проведення громадського обговорення щодо:  «Присвоєння Літинській гімназії Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області звання ім. Яцківа Петра Миколайовича».

Організатор громадського обговорення – депутат Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – Марків Роман Миколайович.

Громадське обговорення відбудеться 27 березня 2022 року о 12 год. 00 хв. за адресою: Львівська область, Дрогобицький р-н, с. Літиня, с вул.22 січня,40, у приміщенні Літинської гімназії з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Пропозицію щодо присвоєння Літинській гімназії звання ім. Яцківа Петра Миколайовича внесено депутатом Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – Марківом Романом Миколайовичем..

Пропозиції та зауваження можна подавати з 27.01.2022 року по 27.03.2022 року на електронну адресу: romanmarkiv44@gmail.com. Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Консультації щодо питання, яке винесено на громадське обговорення можна отримати:

•  за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, смт.Меденичі, вул.Незалежності,52.
  •  за тел.: +380679251743– депутат Меденицької селищної ради  – Марків Роман Миколайович.

Відповідальний за проведення громадського обговорення  та за організацію розгляду пропозицій - депутат Меденицької селищної ради  – Марків Роман Миколайович..

Відправлення повідомлення про прийняття на роботу поштою: думки розділились  | «Дебет-Кредит» - Бухгалтерські новини