Проекти рішень на XVІІ сесію земельні питання. Юридичні

Дата: 10.02.2022 12:00

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до рішення 13 сесії 8 скликання Меденицької селищної ради  № 1225 від 29.11.2021р. «Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону  та  надання дозволу на виготовлення відповідної документації»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про   надання   дозволу  на   розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельної  ділянки  для обслуговування ГРП № 42 інвентарний № 14300051 в с.Грушів  АТ «Львівгаз»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про   надання   дозволу  на   розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельної  ділянки  для обслуговування ГРП № 43 інвентарний № 14300037 в с.Грушів АТ «Львівгаз»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель (код КВЦПЗ для іншого сільськогосподарського призначення) в орендугр. Кушніру Петру Ігоровичу

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок (паїв), розташованих за межами с. Вороблевичі товариству з обмеженою відповідальністю  «Захід-Агро МХП»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок (паїв), розташованих за межами с.Солонсько   товариству з обмеженою відповідальністю  «Захід-Агро МХП»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок (паїв), розташованих за межами с.Довге товариству з обмеженою відповідальністю  «Захід-Агро МХП»