Дата: 10.02.2022 14:30

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2» (із змінами та доповненнями) та на виконання наказу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області від 31.01.2022 №44 «Про посилення протиепідемічних заходів у зв’язку  із різким збільшенням кількості захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2» повідомляємо, що  прийом відвідувачів проводиться  дистанційно.

Додаткова інформація за телефонами:

1) (03244) 2-24-33 – з питань страхових виплат, матеріального забезпечення та договорів на подання електронної звітності (відповідальна особа - Грабовенська Оксана Теодорівна, начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення);

2) (03244)3-79-89 - з питань фінансування -(відповідальна особа-Марків Галина Іванівна, завідувач сектору бухгалтерського обліку та організаційної роботи);

3) (03244)3-79-89 - з питань медичних та соціальних послуг ( відповідальна особа- Гартман Руслана Степанівна, завідувач сектору медичних та соціальних послуг).

Електронна адреса :

Адреса електронної скриньки Дрогобицького відділення: fssdrog@ukr.net

Всі Ваші звернення будуть опрацьовані. Дякуємо за розуміння та співпрацю!

новини фонду соціального страхування