ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ТА ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА/АБО ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ !

Дата: 17.02.2022 09:52

Відповідно до  постанови правління Фонду соціального страхування України «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» від 18.11.2021 № 35, з 01.03.2022 затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Львівській області.

З 01 березня 2022 року  Дрогобицьке  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Львівській області буде обслуговувати страхувальників, застрахованих осіб та потерпілих на виробництві та/або членів їх сімей з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування на території: Дрогобицької, Меденицької Східницької, Трускавецької та Бориславської  об’єднаних територіальних громад Львівської області.

Контактні телефони :  (244) 1-07-31, (244) 2-24-33, (244) 3-79-89.

Електронна адреса : fssdrog@ukr.net

Дякуємо за співпрацю!