Навчальні збори щодо дій у надзвичайних ситуаціях

Дата: 18.02.2022 11:02

В Меденицькій громаді відбулися навчальні збори  щодо дій населення під час виникнення надзвичайних ситуацій; щодо вступу в батальйони територіальної оборони, організація та ведення тер оборони. Збори проходили в приміщенні Меденицької загальноосвітньої школи. Запрошені були директори шкіл, дошкільних установ, працівники культури.  Перед присутніми виступали  представники  РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Сергій Юхновський, Командир зводу батальйону  територіальної оборони Микола Пилипів, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Ярослав Куцик та спеціаліст по роботі з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Валерій Овчаренко.

Обговорювалися питання щодо споруд, призначених для захисту населення  в надзвичайних ситуаціях, наявність засобів захисту (протигазів), виготовлення та розповсюдження навчально – агітаційних матеріалів та сигналах тривоги. Про порядок дій населення при ввімкненні сирени «Увага всім!» є проінформовано на даному сайті в розділі «Цивільний захист». Після ввімкнення сирени всі з приміщення мають бути евакуйовані. Доводилося до відома що станції оповіщення є в с. Летня та смт. Меденичі.  Пожежні частини є у с. Волоща та смт. Меденичі. Наголошували  про обов’язкову співпрацю керівників установ з правоохоронними органами, вчасне повідомлення про ситуацію на місці. Директор школи та дошкільної установи має дати указ про призначення конкретної особи, яка буде відповідати за ведення мобілізаційної роботи в навчальному закладі. За невиконання або порушення мобілізаційної роботи  є кримінальна відповідальність. Роз’яснювали про бронювання осіб, які під час мобілізації залишаються на робочому місці в разі виникнення надзвичайної  ситуації.