Шановні мешканці Меденицької громади !

Дата: 24.02.2022 14:40

Сьогодні Росія завдала ракетно-бомбових ударів по українських містах.

Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні.

Збройні Сили чинять активний спротив військам Російської Федерації, що здійснили віроломний напад на нашу державу.

В цей не простий час, звертаючись до Вас прошу найперше – зберігайте спокій, не панікуйте, слідкуйте за інформацією в офіційних засобах масової інформації, слідкуйте за інформацією органів влади на місцях, будьте пильними! При можливості не виходьте з дому, батьки не залишайте дітей, подбайте про старших родичів. У хвилини небезпеки кожному громадянину необхідно мобілізувати себе, проявити мужність, самовладання та діяти максимально швидко.

Меденицька селищна рада працює в штатному режимі.

Інформуємо Вас:

• через запровадження воєнного стану у громаді була оголошена повітряна тривога.

• призупинено роботу дитячих садочків, шкіл та закладів профтехосвіти. Прохання до всіх дітей залишатися вдома з батьками.

• При запровадженні воєнного стану в Україні: медичні заклади надаватимуть допомогу всім, хто її потребує. У медичних закладах сформовано запас медикаментів, медичних виробів, розхідних матеріалів, інфузійних розчинів та ін. Є чіткі механізми поповнення запасів та їх оновлення. Усі лікарні забезпечені автономними джерелами живлення.

У разі загрози життю та здоров'ю необхідно потурбуватися про наявність:

1. найпростіших засобів індивідуального захисту (респіратор, ватно-марлева пов’язка, протипилова тканинна маска тощо);
  2. найпростіших засобів медичної допомоги (бинт, йод, джгут, перекис водню, нашатирний спирт, знеболювальні засоби тощо).

Зробіть запасами питної води, їжі, медикаментами та засобами першої необхідності.

Зберігаймо спокій, не панікуйте, будьте готовими до будь-якої ситуації.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО !  СЛАВА УКРАЇНІ!

Пам'ятай, твоя думка важлива!