РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про облік внутрішньо переміщееих осіб

Дата: 28.02.2022 10:35

Усі чоловіки 18-60 років, які евакуйовуються до нас із зони бойових дій, мають стати тут на військовий облік

Керівники підприємств, установ, організацій, готелів та санаторіїв, а також ті, хто надає послуги з поселення у приватному індивідуальному порядку, будуть вести повний облік проживаючих із зазначенням усіх персональних даних та передаватимуть у міські та селищні ради для узагальнення і подачі нам та поліції.

Також ті, хто забезпечує місцем проживання, мають скеровувати чоловіків віком від 18 до 60 років до Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат).

Всі, хто прибуває до нас, мають строго дотримуватись правил комендантської години з 22:00 до 6:00.

Продаж алкоголю заборонено.

Вище перелічені норми сьогодні затверджені моїм розпорядженням.

Ми приймаємо всіх людей, які вимушено покидають свої домівки, але одночасно ми за дотримання закону. Кожен чоловік 18-60 років має перебувати на військовому обліку !