14 березня - День українського добровольця!

Дата: 14.03.2022 15:03

Сьогодні День українського добровольця – день на честь тих, хто зараз захищає незалежність  нашої держави, хто із зброєю в руках відстоює право на мирне життя в Україні. Саме 14 березня  2014 року розпочалося формування першого добровольчого батальйону.  А 17 січня 2017 року  Постановою Верховної Ради було внесено до числа державних свят. З нашої історії ми знаємо, що Запорізька січ – це також воєнізована структура, яка складалася з добровольчих батальйонів, які свого часу стали на захист своєї землі. На даний час добровольці є у всіх частинах армії та в територіальній  обороні.

Добровольці – це ті люди, які за покликом власного серця  у 2013-2014 роках стали на захист своєї землі  та боронять її і зараз. Ми вдячні Вам за те, що Ви взяли на свої мужні плечі важку ношу – відстояти незалежність України, боротися до кінця за кожен  сантиметр нашої землі. Вдячні за сміливість та відданість. Ви стали гордістю та опорою свого народу.

Ми вдячні Вам за кожен ранок! І разом з Вами віримо у нашу перемогу!

Нехай береже Вас Господь!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Селищний голова                                         Михайло ЖИВЧИН

День українського добровольця Archives - Інформаційно-аналітичний центр  Євро Харків