Найважливіша допомога зараз – це допомога українській армії.

Дата: 15.03.2022 16:19

З перших днів військової агресії в Меденицькій громаді ведеться робота по забезпеченні всім необхідним армії, гуманітарній допомозі тим, хто потребує. Мешканці сіл громади збирали речі першої  необхідності, матраци, спальні мішки,  каремати, засоби гігієни, ліки, теплий одяг.

Та найбільш необхідними для військових  є продукти харчування.

Було закуплено м’ясо та виготовлено 900 тушонок, зроблено 8 тис. рибних консервів, виготовили  вареники , налисники, голубці,   інші страви та у замороженому вигляді доправляли в місця збору. Випікали хліб і пиріжки. В кожному селі й надалі закуповують  крупи, макарони, дають домашню картоплю, моркву, буряки ,виготовляють борщові набори із висушених овочів, готують  різні страви, які можна в той чи інший спосіб доправити на передову.

До допомоги бійцям також долучаються підприємці, які  привозять м’ясо,  рибні і м’ясні консерви та інші продукти. Надають гуманітарну допомогу  (ліки, засоби гігієни).

Все це довозиться в пункти збору та передається волонтерам, які доправляють все на передову для нашої армії.

Велика подяка всім, хто допомагає, ділиться тим, що має!

Ми вдячні Вам за будь-яку допомогу. І моральну також.

Разом ми багато можемо, разом ми переможемо!