Дрогобицька ДПІ щодо подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи

Дата: 24.03.2022 11:36

Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує: відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» від 03.03.2022 № 2118-IX (далі – Закон 2118) у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок, зокрема щодо дотримання термінів слати податків та зборів, подання звітності, то платники податків звільняються від передбаченої Податковим кодексом відповідальності з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану. З урахуванням зазначених законодавчих норм, громадянам, які не мають можливості своєчасно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, граничний термін подання звітності відтерміновується до строку, встановленого Законом 2118.

Дрогобицька ДПІ

Головного управління