Мандрівка садибою у епоху Івана Франка

Дата: 01.04.2022 11:05

Мандрівка стежками Івана Франка в Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» організована відділом освіти,культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради для діток та дорослих тимчасово переміщених осіб, які вимушено в даний час проживають на території Меденицької громади . Колектив хранителів садиби Івана Франка радо зустрів відвідувачів та провели пізнавальну екскурсію стежками знаного українського генія. Тільки тут можна відчути унікальну енергетику та мудрість видатного українського поета, публіциста, перекладача. Відчути особливу енергетику франкового краю.

Діти мали можливість зануритися у світ казкових героїв його творів, прогулятися алеєю казок, де змогли абстрагуватися від думок та спогадів про пережите.

Задоволені та вдячні за гарно проведений час,  поверталися гості садиби до своїх тимчасових домівок. Окрема подяка за надану можливість відвідати музей директору Богдану Лазораку.