Шана Герою України !

Дата: 01.04.2022 20:09

На колінах, з великою шаною та повагою зустрічали сьогодні мешканці Меденицької територіальної  громади Героя України Кіхтяка  Ігора  Ярославовича. Скорбота і жаль до загиблого та його родини у серцях кожного. Не хочеться вірити в те, що у ХХІ столітті українці змушені відстоювати волю  і незалежність та гинути за мирне майбутнє.

Ігор Ярославович народився 02.02.1971 року у с. Грушів Дрогобицького району Львівської області. Навчався в Грушівській основній школі, згодом у ДрогобицькомуВПУ. Служив в армії.

Був доброзичливою, щирою людиною, завжди готовим прийти на допомогу за будь-яких обставин. Брав активну участь у відбудові Церкви  с. Тинів. Виховав двох дітей.

Вся громада низько вклоняється та схиляє голову  перед родиною та дітьми загиблого. Співчуваємо…

Слава Герою України !