Асоціація благодійників України інформує

Дата: 06.04.2022 11:49

Всеукраїнська благодійна організація «Асоція благодійників України» виступила ініціатором та координатором міжнародної благодійної  програми  #CharityHelpUA. Установа благодійного фонду “Центр медичних інновацій» (Медичний центр NOVO), яка є членом цієї асоціації, реалізовує в рамках цієї програми свій проект #CharityHelpUA.

У зв’язку з цим інформуємо Вас, що з 01 і до 23 квітня 2022 року колектив Медичного центру NOVO здійснює внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій  НА ПІЛЬГОВИХ ЗАСАДАХ  діагностику (МРТ, КТ, УЗД, ендоскопічні обстеження), а також надає можливість отримати консультацію спеціалістів  з різних медичних напрямків: дітям – безкоштовно, дорослим – 50%. Для обстеження необхідно мати скерування від лікаря. Прийом відбувається тільки за попереднім записом через контакт – центр Медичного центру  NOVO: http://www.novo/lviv.ua/contakt/.

Відправлення повідомлення про прийняття на роботу поштою: думки розділились  | «Дебет-Кредит» - Бухгалтерські новини