Допомога українців з Англії

Дата: 12.04.2022 12:15

До Меденицької громади прибула гуманітарна допомога, яку надала компанія «BULDERS» з Англії. Посприяли наданню допомоги Ірина та Ігор Зваричі, які родом з смт. Меденичі. Гуманітарна допомога призначена для воїнів збройних сил України та тимчасово переміщених осіб.

Продукти харчування, консерви, тепла білизна для військових, покривала, засоби гігієни та речі першої необхідності, дитяче харчування, памперси.

Те, що було призначено для воїнів відправили  на передову. Транспорт для доставки у Меденицьку громаду надав Шулак В.В. Отримувала та займалася перевезенням від кордону Зварич Г.В.

Величезні слова вдячності за допомогу та підтримку родині Зваричів. Подяка за теплі речі та харчування для наших захисників, одяг та речі першої необхідності для тимчасово переміщених осіб, які приїхали у нашу громаду без нічого.

Разом ми переможемо!