ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 24.04.2022 07:05

Дозвольте привітати вас, шановні мешканці Меденицької громади та тимчасово переміщених осіб, яких в сьогоднішній святковий день  вважаємо нашими гостями, з Величним святом Христового Воскресіння!

Це найбільше християнське свято закликає нас до молитви, яка зараз дуже важлива.

У такий складний для нашої країни час, коли ми змушені відстоювати незалежність України, хочу побажати кожному міцного здоров’я, МИРУ, добробуту злагоди у сім’ях, душевного спокою.

Нехай на нашій землі запанує довгоочікуваний мир, а воскреслий Ісус Христос захистить нас від зла.

Бажаю кожному провести свято Великодня зі своїми рідними та близькими в безпеці, у святковому настрої.

Зібравшись за святковим столом, помоліться та згадайте з вдячністю Воїнів Збройних Сил України, які зараз боронять нашу землю, за одужання ранених.

Ми віримо, що Україна переможе!

Веселих свят!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

З повагою, селищний голова                                     Михайло Живчин

Привітання з Великоднем 2020: найкращі вітання з Пасхою (КАРТИНКИ, ВІДЕО)