На Львівщині запрацювала клініка гуманітарної місії UK-MED, яка надасть фахову допомогу медикам Меденицької громади

Дата: 03.05.2022 16:30

Сьогодні,  3 травня в актовій залі Меденицької селищної ради відбулася зустріч медичного персоналу КП «Меденицька лікарня» з представником міжнародної неурядової організації UK-MED, створеної у Великій Британії. Ця організація займається гуманітарною медичною допомогою і надає медичний персонал для вирішення гуманітарних питань. Організація існує понад 20 років.

Лікарі UK-MED  мають досвід надання медичної допомоги в країнах, де проходять бойові дії, тому хочуть поділитися цим досвідом діагностики та лікування нашими лікарями. Вони прагнуть проконсультувати, як швидко та оперативно надати першу медичну допомогу великій кількості поранених та професійно в подальшому вести лікування.

Тому пані Victoria Parris запропонувала керівництву Меденицької медичної установи визначитися з питаннями, які виникають у медиків при наданні першої допомоги пораненим із зони бойових дій, наявності медичного обладнання.

Директор КП «Меденицька лікарня»  Микола Хоронжак задавав питання стосовно навчання персоналу Меденицької лікарні, проведення тренінгів та щодо можливості отримання обладнання, яке необхідне для первинної діагностики.

Було домовлено про подальшу співпрацю та проведення навчання медичного персоналу КП «Меденицька лікарня».