Меденицька громада продовжує допомагати військовим та ВПО

Дата: 17.05.2022 14:36

Меденицька територіальна громада продовжує приймати біженців з тих районів, де життя стало неможливим через постійні обстріли  російських окупантів.  Останніми днями головою Меденицької селищної ради Михайлом Живчиним було прийнято рішення про  прихисток ще  80 біженців. Їм було  надано  тимчасове місце проживання,  предмети першої необхідності та засоби  особистої гігієни. А в подальшому будуть їх підтримувати продуктами харчування. Станом на сьогодні в нашій громаді перебуває 768  тимчасово переміщених осіб.

Значній частині вимушених переселенців  житло надали  небайдужі мешканці, а решту розселили  у закладах освіти. Шкільні класи стали тимчасовою домівкою для внутрішньо  переміщених осіб. На даний час з ними ведуть  роботу працівники відділу соціального захисту населення та медичні працівники.  Було проведено медичний огляд, узгоджено графік щеплень.

Також з метою психологічної реабілітації військовослужбовців,  які перебувають в нашій громаді та проведення серії тренінгових занять  залучені психологи з Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка та практичного психолога з Дрогобицького  «Інклюзивно – ресурсного центру».

Мешканці усіх сіл Меденицької територіальної громади надалі допомагають виготовленими власноруч продуктами харчування (випічка, вареники, закрутки ), засобами першої необхідності, ремонтом транспорту військовим, які перебувають в зоні бойових дій.