Українська вишиванка – доля наша вишивана різнобарв’ям!

Дата: 19.05.2022 10:05

День вишиванки – цей день присвячений  гордості українського народу. Українська вишиванка сяє різнобарв’ям кольорів, красою нашого краю, багатством  нашої природи. Це мистецький витвір, краса і казка.

Вишиванка – це не просто українська відзнака та національна реліквія, це символ краси та міцного здоров’я, спадщини та родової пам’яті. У ці дні, як ніколи, пишаємося тим, що вдягаємо вишиванки, щоб вшанувати українські традиції, наше коріння.

В умовах повномасштабної війни в Україні це свято має особливе значення, оскільки вишиванка є символом незламності українського народу. Нажаль цього року не всі мають можливість долучитися до такої прекрасної традиції.

В цьогорічний День  вишиванки хочу побажати МИРУ, відстояти незалежність, спокою, краси та процвітанні кожному місту, містечку та селу! Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої нації!

Нехай усім нам допомагає Бог!

Ми однозначно переможемо!

З повагою, селищний голова                               Михайло Живчин