Співпраця Відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка

Дата: 19.05.2022 12:01

18 травня 2022 року у Грушівській гімназії відбувся науково-методичний семінар «Формування ціннісних орієнтацій молодших школярів Нової української школи», участь у якому взяли вчителі Грушівської гімназії та викладачі факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Із вітальним словом до учасників звернувся начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради Ярослав Куцик.

Упродовж роботи семінару змістовні доповіді виголосили: доцент кафедри практичної психології Олександр Посацький (Психологічний простір дитини вдома й у школі як запорука розвитку самореалізованої особистості), доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Юрій Калічак (Застосування інформаційних технологій при підготовці майбутніх педагогів), директор Грушівської гімназії Руслана Грицюта (Використання інноваційних технологій вчителем початкових класів Нової української школи), заступник директора з навчально-виховної роботи Грушівської гімназії Ірина Летнянчин (Комплексний підхід до проблеми гармонійного розвитку організму молодшого школяра в умовах НУШ), вчитель початкових класів Марія Баран (Роль сім’ї в соціалізації молодшого школяра).

Наприкінці заходу Ярослав Куцик узагальнив результати плідної співпраці педагогів-однодумців та подякував присутнім за активну участь.