З Днем Героїв України!

Дата: 23.05.2022 14:06

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.

Щорічне свято День героїв було запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, передусім воїнів  Київської Русі, козаків Гетьманської доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР,ОУН, УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько – Української війни.

Дату обрали на честь видатного громадського діяча, командира збройних сил, ідеолога українського націоналізму Євгена Коновальця.

Сьогодні це свято має особливу цінність, адже всіх громадян України можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській окупації. Хтось боронить свою землю зі зброєю в руках, хтось засіває поля чи займається волонтерством. Герої всі ті, хто захищає майбутнє України.

Вітаю всіх нас з Днем  героїв!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова                                   Михайло Живчин