ПРОЕКТИ РІШЕНЬ на ХХ сесію земельні питання с. Верхній Дорожів, Волоща

Дата: 26.05.2022 14:55

щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «ЗАЛУЖАНИ»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про  надання  дозволу   на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь орендованої земельної ділянки Лучківа Василя Романовича

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «ДОСТАТОК»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для обслуговування опор повітряної лінії

електропередачі ПЛ-110 кВ Комарно - Добрівляни

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про  надання  дозволу   на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь орендованої земельної ділянки ФГ «ЗАЛУЖАНИ»