Спільна праця Благодійного фонду «Карітас» та соціальних служб

Дата: 27.05.2022 15:10

На протязі 2 тижнів в усіх селах Меденицької громади було роздано продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб, що проживають в нашій громаді. Ця гуманітарна допомога надійшла від Caritas Ukraine, Caritas international по проекту  "Реагування на надзвичайні ситуації в наслідок бойових дій в Україні 2022",  БФ «КАРІТАС СДЄ УГКЦ» директор о. Ігор Козанкевич, заступник директора Галина Космін і о. Богдан Лехович  та  у співпраці з КУ «Центр надання соціальних послуг » директор Оксана Тринчук та з начальником відділу соціальної роботи  Наталією Дем’яновською. До цієї справи долучилися також старости сіл Меденицької територіальної громади.

Важливо, що до спільної роботи приєдналася виїзна бригада медиків Медичного центру св. Івана, який надавав медичні послуги, як ВПО так і всім бажаючим. Можна було поміряти тиск, рівень цукру в крові, отримати консультації в психолога та одержати вітаміни для дітей та дорослих. Також медики запрошують всіх бажаючих укласти декларації з лікарями і отримати кошти на медикаменти та інші бонуси. Було проведено розяснювальну роботу  щодо надання грошової допомоги пільговим категоріям ВПО – це наступний спільний проєкт, який планується реалізувати в громаді.