Вітання з Днем захисту дітей голови Меденицької селищної ради Михайла Живчина

Дата: 01.06.2022 09:10

Першого червня , в перший день літа ми завжди відзначаємо День захисту дітей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Вони  потребують любові, турботи і батьківської ласки! Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя. Хотілося б, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Я би  як батько хотів, щоб наші діти не знали жахіть війни, не чули звуки сирен та вибухів. Краще б вони про війни і ворожнечі  дізнавалися лише з книг. Так хочеться, щоб для наших діточок завжди світило яскраве сонечко, а вночі на чистому мирному небі сяяли мільйони  зірок.

У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для щасливого дитинства. Нехай наші сини і доньки якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай кожен наступний день буде мирним, щоб наші діти змогли здійснити всі свої задуми та мрії.

А батькам побажаю терпіння, доброти і ніжності. Не забуваймо, що саме ми відповідаємо за щасливе і безпечне дитинство дітлахів! В такий непростий час ми повинні ще з більшою теплотою і любов’ю опікуватися дітками, бо від нашого ставлення залежить як складеться їх доля.

Ще раз зі святом! Мирного всім неба над головою!

Все буде Україна!

З поваго, селищний голова                    Михайло Живчин