Діти – це наше майбутнє.

Дата: 02.06.2022 15:47

До Дня захисту дітей у Меденицькій територіальній громаді для малечі, які проживають   у громаді, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей ВПО провели  флешмоб,  розважальні ігри, конкурс на краще декламування віршів. Все це відбулося на території зоопарку «Лімпопо».

Захід  діткам  був проведений  для того, щоб в такий важкий час відвернути  увагу дітей від спогадів про війну, від почутих звуків вибухів та звуків повітряної тривоги.

До малечі з привітальним словом звернувся селищний голова Меденицької селищної ради Михайло Живчин. Побажав діткам мирного неба, здоров’я та Божого благословення. Наголосив, що в  такий непростий час ми повинні ще з більшою теплотою і любов’ю опікуватися дітками, бо від нашого ставлення залежить їхнє майбутнє.

За активну участь дітям Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради за спонсорської підтримки подарував  солодощі та іграшки.

Директор зоопарку «Лімпопо» Сергій Костів організував безкоштовний вхід  та пригостив діток смачним морозивом.

Організацією та проведенням заходу займався відділ Освіти, культури, молоді і спорту Меденицької селищної ради. До заходу долучилися творчі та дитячі колективи села Вороблевичі.