Дата: 22.06.2022 15:47

КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» інформує про те, що  Українська фундація громадського здоров'я за технічної підтримки ООН створила платформу SafeWomenHUB для допомоги жінкам з дітьми та дівчатам. SafeWomenHUB надаватимуть невідкладну психологічну, гуманітарну та соціально-правову допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни. Крім того, платформа буде спрямована на підвищення поінформованості жінок про запобігання сексуальному насильству, сексуальній експлуатації та торгівлі людьми.

Метою платформи SafeWomenHUB  також є запобігання сексуальному насильству та сексуальній експлуатації, торгівлі жінками та дівчатами, підвищення поінформованості про загрозу гендерного та сексуального насильства під час війни та про те, які служби доступні для реагування та запобігання їм.

Контактні телефони психологів та соціальних працівників додаються на плакаті.