Засідання виконавчого комітету Меденицької селищної ради

Дата: 23.06.2022 16:07

23. 05. 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету  Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина.

На порядку денному виконавчого комітету були такі питання:

1. Про внесення змін до Програми «Покращення громадських пасовищ територіальної громади Меденицької селищної ради на 2021 – 2025 роки».

До даної програми  внесли зміни в плані фінансування (з погодження казначейства)  на придбання матеріалів, а саме, насіння, гербіциди, паливно - мастильні матеріали та ін. та на надання послуг (виконання робіт). На даний час є розроблено кошторис на 4 ділянки, які мають цільове призначення.

1. Про внесення змін до селищного бюджету Меденицької селищної ради.

Було розглянуто питання про внесення змін до селищного бюджету, що стосується внесених змін до Програми «Покращення громадських пасовищ». Та стосовно відділу Освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради про зменшення  призначення коштів на придбання інвентаря та збільшення призначених коштів на повірку лічильників, та очистку димоходів.

По цих двох питаннях доповідав заступник начальника управління фінансів Іван Дудич.

1. Третім на розгляді було питання надання дозволу на купівлю - продаж майна, у зв’язку з тим, що на даний час ще закриті реєстри.
  2. По цьому питанню доповідала начальник служби у справах дітей селищної ради Хритстина Дубинецька.
  3. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно ТзОВ «Добробут».
  4. Про надання допомоги  на лікування та надання адресної допомоги окремим категоріям громадян.

По даних питаннях доповідала керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Любов Мороз.

1.  Завідувач юридичним сектором Володимир Скоропад доповідав про реєстрацію колективного договору Солонської гімназії та внесення до єдиного реєстру.
  2. В питанні «Різне» обговорювалася із старостами сіл громади можливість відселення внутрішньо переміщених осіб в житлові будинки на території Меденицької громади. Також розглядалося питання наявності укриття у навчальних закладах, для можливого проведення очного навчання у школах, обладнання їх всім необхідним (вогнегасники, медикаменти, питна вода, необхідний інвентар та ін.)