ВІТАЄМО ІЗ 100 – РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ДМИТРЮК ОЛЕКСАНДРУ ВАСИЛІВНУ!

Дата: 25.06.2022 08:33

Сьогодні, 25 червня, свій 100 – річний ювілей святкує жителька смт. Меденичі  Дмитрюк Олександра Василівна.

Наша Меденицька громада, Меденицька селищна рада від щирого серця вітає Вас, Олександро Василівно, з таким поважним Ювілеєм!

Такий ювілей є гордістю нашої громади, надзвичайно гарною подією. Тому ми складаємо Вам щиру шану та подяку, адже прожиті Вами роки можуть слугувати прикладом жертовної праці на вчительській ниві, несучи стільки добра та знань,  навчаючи молоде покоління.

Ми вклоняємося Вашій життєвій мудрості та багатому досвіду! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, з ясним розумом та щирим серцем жити у родинному затишку і, саме головне, мирного неба та спокою!

Олександра Василівна народилася 25.06.1922 року у  с. Межиріч, Лебединського району Сумської області. В молоді роки, ще на Сумщині пережила голод, далі проживала якийсь час в м. Одесі та в Криму. До нашого краю приїхала в 1947 році. Після закінчення педагогічного училища свій вчительський шлях розпочала в початковій школі у с. Кавське, тоді у Летнянській школі. Далі працювала вчителем початкових класів в Меденицькій середній школі до пенсійного віку.

Олександра Василівна виховала двох дітей, п’ятеро онуків та має двоє правнуків.

Вітаємо Вас, Олександро Василівно, з ювілеєм!

Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ!