Вітання з Днем Конституції селищного голови Меденицької селищної ради Михайла Живчина.

Дата: 28.06.2022 09:00

Шановна Меденицька громадо!

Сьогодні велике державне свято - День Конституції України. Конституція - це основний закон держави, який проголошує її незалежність і свободу. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканості та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Саме в нашій країні 5 квітня 1710 року була укладена «Конституція Пилипа Орлика», як договір між Гетьманом та старшиною Війська Запорізького. А існуюча Конституція України була ухвалена 28 червня 1996 року.

Зараз в Україні триває війна з російською федерацією в тому числі за те, щоб ми мали змогу жити у вільній Україні за законами саме нашої Конституції. Щоб були реалізовані загальні норми і засади державного ладу України:

• Україна є республікою за формою правління, а також закріплений в Українській Державі принцип народовладдя;
  • Народ визнається носієм суверенітету і єдиним джерелом влади.

Зараз, як ніколи, ми пишаємося своєю країною і пам'ятаємо  про свої права, стоїмо за  демократичні засади, які закріплені в Конституції, і хочемо, щоб вони були реаліями нашого сьогодення. Мир і злагода є тими  сприятливими умовами подальшої розбудови правової держави.

Зичу усім нам найскорішої перемоги, МИРУ та добробуту!

Слава Україні!