Рішення Львівської Обласної Ради "Про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери

Дата: 28.06.2022 10:15

РІШЕННЯ № 376

від «14» червня 2022 року

м. Львів

Про Обласну премію

імені Героя України Степана Бандери

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; враховуючи висновки постійних комісій з питань освіти, науки та інновацій і з питань культури, інформаційної політики та промоції, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери (далі – Премія) в новій редакції, що додається.
  2. Затвердити склад журі з присудження Премії в новій редакції згідно з додатком.
  3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення обласної ради від 24.12.2019 № 968 «Про затвердження Положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери», від 16.02.2021 № 46 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.12.2019 №968 «Про затвердження Положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери».
  4. Львівській обласній військовій адміністрації (М. Козицький) щорічно передбачати в обласному бюджеті кошти на виплату грошової винагороди Премії.
  5. Оприлюднити          рішення    в     засобах     масової     інформації.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.

Голова                                                                                    Ірина ГРИМАК

Рішення № 376

ПОЛОЖЕННЯ про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери