Засідання робочої групи з питань перейменування вулиць в Меденицькій громаді

Дата: 02.07.2022 15:04

1 липня 2022 року у Меденицькій селищній раді відбулося проміжне засідання групи з питань перейменувань вулиць в Меденицькій громаді. Провів засідання селищний голова Михайло Живчин. До складу групи входять керівництво Меденицької селищної ради, старости сіл,  та декан історичного факультету Галів Микола Дмитрович, доктор педагогічних наук, професор кафедри історії Дрогобицького державного педагогічного університету

ім. І. Франка. Головою робочої групи обрано першого заступника селищного голови Новаковську Марію Степанівну, секретарем робочої групи є завідувач юридичного сектору Скоропад Володимир Віталійович.

Відбулася дискусія щодо запропонованих нових назв вулиць, старости сіл донесли думку громади кожного села, яка була висловлена на зборах громади. Також старости задавали запитання від мешканців села стосовно юридичних наслідків перейменувань вулиць, змін у документах.

Нагадаємо, що 21 травня 2015 року вступив у дію Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Після повномасштабного воєнного вторгнення Росії постало нагальне питання зміни назв вулиць, які ще пов’язані з радянською добою.

Обговорення назв вулиць триває й надалі, бажаючі можуть долучитися до голосувань на сайті