Низький уклін усім небайдужим людям!

Дата: 05.07.2022 09:45

У цей нелегкий для України час весь світ єднається у відчайдушній боротьбі проти ворога, який несподівано напав на нашу землю. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього найбільш потребує.

Директор КУ “Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради” Тринчук Оксана висловлює слова щирої вдячності директору  “Благодійного фонду Родини  Веселого” п. А. Веселому, який постійно надає гуманітарну допомогу збройним силам України, для вимушених переселенців, для сімей, які потрапили в складні життєві обставини, для малозабезпечених (багатодітних) сімей, які перебувають на території Меденицької громади.

Завдяки Вам, п. Андрію, багато нужденних та знедолених отримують необхідну допомогу. Дякуємо за турботу, підтримку та Ваше щире і чуйне серце. Саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Нехай  п. Андрію, Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної  енергії та миру!

Низький уклін  Вам та усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ обов’язково переможе!