До Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 08:35

У четвер 28 липня українці вперше відзначатимуть День Української Державності.

Саме в День хрещення Київської  Русі – України, у День пам’яті Святого Князя Володимира відзначаємо Державність, прагнучи до такої могутньої та сильної держави, як колись Київська Русь.

Ми, нація з давнім історичним минулим. Успадковуючи тисячолітні традиції, завжди прагнули мати свою незалежну державу. Та, чомусь   протягом кількох століть ми боремося за самостійну Україну. Ось і зараз триває повномасштабна війна росії проти України, і знову ми змушені боротися за вільну державу. Ціною втраченого людського життя, ціною зруйнованих міст та сіл, ціною змарнованого часу та можливостей виборюємо МИР та спокій у своїй рідній країні.

Впевнений, що в найближчий час війна закінчиться нашою перемогою, а в близькому майбутньому  Українська Держава  - це незалежна, сильна, освічена та багата країна, як колись Київська Русь!

І нехай нам в цьому допоможе Бог!

З повагою, селищний голова                                            Михайло ЖИВЧИН

28 липня - День Української Державності - Київська обласна військова  адміністрація