Запрошуємо на благодійний захід на підтримку ЗСУ (07.08.22)

Дата: 02.08.2022 18:33

7 серпня 2022 року відбудеться благодійний концерт та футбольний матч для підтримки Збройних сил України.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати захід о 13:00 на місцевому стадіоні в смт.Меденичі.

У програмі – виступи відомих артистів: Іллі Найди, Світлани Добрянської, Степана Химина, Софії Федини, Романа Скорпіона, а також хорового колективу «Бревіс»Меденицької громади та солістів народних домів. Під час заходу для дітей та всіх присутніх буде ярмарок, розваги, солодка вата, батути та смаколики від місцевих кондитерів.

Довіз бажаючих буде здійснюватися місцевими школяриками:

• 12.00 год. В.Дорожів-Волоща-Літиня-Ріпчиці-Меденичі (очікувати на місцевих зупинках);
  • 12.00 год. Грушів Ст.-ГрушівКр.-Ролів-Вороблевичі(очікувати на місцевих зупинках).

Усі зібрані кошти передадуть для потреб ЗСУ.

Організатор благодійного заходу відділ освіти, культури, молоді та спорту та молодіжна рада Меденицької селищної ради.