В Меденицькій громаді відбувся благодійний захід на підтримку ЗСУ

Дата: 08.08.2022 16:39

Вчора,7 серпня, на місцевому стадіоні в смт. Меденичі, відбувся благодійний захід, під час якого збирали кошти на потреби Збройних Сил України.

Спільними зусиллями небайдужих громадян, працівників  культури, волонтерів, артистів, що відгукнулися на запрошення допомогти, учнів шкіл Меденицької громади, а зокрема студентів Меденицького професійного ліцею, які власноруч виготовили солодощі та подарункові набори  вдалося провести цей благодійний захід.

Упродовж чотиригодинного концерту зібрали 84 тисячі гривень, що вкотре доводить небайдужість пересічних громадян до потреб української армії у період війни та їхню готовність допомагати матеріально. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників батальйону територіальної оборони імені Петра Сагайдачного.

Завершився захід футбольним матчем з перемогою команди смт. Меденичі, фіналіст с. Грушів, срібний призер с. Літиня, бронзовий призер с. Вороблевичі, а також були нагороджені медалями найстарші і наймолодші учасники команд.

Підтримкою та духовним натхненням стала  українська пісня відома сьогодні всьому світові і є символом вільної і сильної, нескореної України. Пісня завжди була і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею.

Дякуємо  всім, хто долучився до заходу своєю працею, доклавши свої зусилля і в чиїх серцях кипить любов до України!

Ви тихо робите добру справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні, незборима сила!

Дякуємо Воїнам ЗСУ за їхню жертовність та силу духу!

Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Слава Україні!