Вітання з Днем народження!

Дата: 10.08.2022 08:02

Сьогодні свій День народження відзначає голова Меденицької територіальної громади  Михайло Живчин.

Вітаємо і зичимо Вам, Михайле Мар’яновичу, міцного здоров’я, миру, добробуту, особистого щастя, здійснення, здавалось би, нездійсненних мрій і бажань! Нехай Вас завжди супроводжує вдача, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких!

Попрацювавши деякий час головою Меденицької громади, Ви окреслили важливі питання життєдіяльності громади і прагнули реалізувати задуми в найближчий час. Та, на жаль, життя вносить свої корективи. Всупереч всьому Вам вдається знаходити шляхи вирішення проблем громади, вирішення господарських питань.

Коли в очільника громади, з чуйним і добрим серцем, є своє бачення, своя чітка позиція,  бажання покращити життя, допомогти тим, хто опинився зараз у важкій життєвій ситуації  - це багато важить.

Нехай для Ваших цілей будуть можливості їх досягнення, а для планів засоби реалізації.  У задумах і  службових справах – підтримка однодумців, а в оселі – щастя, злагода та добробут!  Щоб Вас завжди зігрівало тепло людської вдячності!

З повагою, колектив та депутатський корпус Меденицької селищної ради