Благодійний турнір пам’яті загиблих захисників.

Дата: 22.08.2022 18:37

21 серпня в с. Грушів на стадіоні відбувся благодійний футбольний турнір в пам’ять наших героїв і захисників України Ігоря Кіхтяка і Романа Пурія.

Захід розпочався з виконання хором с. Грушів Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, які боролися за незалежність України. Ряд патріотичних пісень виконував хор Меденицької ТГ «BREVIS».

Далі відбулися футбольні ігри, в яких команди виборювали призові місця. Призери були нагороджені кубками: І місце – с. Тинів; ІІ місце – с. Грушів (основна команда); ІІ місце – с. Літиня. Медалями відзначили кращих гравців команд та найстарших учасників турніру.

Під час  благодійного турніру було зібрано 26 250 грн. та 100 євро, що в гривневому еквіваленті в сумі – 30 000 грн.

Голова Меденицької громади Михайло Живчин подякував усім небайдужим мешканцям громади, гравцям команд, молоді та організаторам.  Наголосив, що кошти, зібрані під час турніру, будуть використані для потреб наших захисників батальйону територіальної оборони імені Петра Сагайдачного.