Агровиробників запрошують взяти участь у Міжнародній виставці органічних натуральних харчових продуктів

Дата: 31.08.2022 11:45

Виставка відбудеться 13-15 грудня 2022 року в Об'єднаних Арабських Еміратах,  Дубай.

Виробників органічних харчових продуктів запрошують взяти участь у другій українській колективній експозиції на Міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів «Middle East Organic & Natural Product Expo».

Виставка відбудеться упродовж 13-15 грудня 2022 року в Об'єднаних Арабських Еміратах,  Дубай. Це єдина бізнес-подія на Близькому Сході, яка зосереджена виключно на представленні органічної та натуральної продукції та вже 19 років об’єднує виробників, постачальників та покупців зі всього світу.

«Участь у міжнародній виставці – це гарна можливість налагодження експорту в країни Близького Сходу. Запрошуємо органічних виробників активізуватись та встигнути до 14 вересня включно подати заявку на участь», – зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Детальніше ознайомитись з умовами  та поданням заявки на участь у заході  можна за посиланням?.