Створено "Консультативно - координаційний центр" для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам на території Львівської області

Дата: 31.08.2022 15:40

Відповідно до Указу Президента України від 24   лютого 2022   року

№ 68/2022 «Про утворення військових  адміністрацій», статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою   надання   підтримки   внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають   на   території   Львівської області створили  «Консультативно - координаційний центр» при обласній військовій адміністрації з питань організації надання допомоги внутрішньо переміщеним особам на території Львівської області (далі - Консультативно - координаційний центр) для здійснення координації зі створення та функціонування офісів з підтримки та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Офіси підтримки будуть здійснювати загальну координацію щодо надання психосоціальної допомоги, юридичного супроводу та інших видів допомоги отриманих від партнерів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Львівської області.

Перелік локацій Координаційно-консультативних центрів для вимушено переміщених осіб

Онлайн каталог