Сьогодні, 17 вересня в Україні відзначають День рятівника — професійне свято мужніх та відважних людей, готових завжди прийти на допомогу

Дата: 17.09.2022 18:43

Щиро вітаю  рятівників, пожежної охорони, працівників цивільного захисту  Дрогобицького району та підрозділу Меденицької територіальної громади, з професійним святом - Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій, людей сильних духом, котрі забезпечують надійний захист життя людей.

Ваша професія – це справа людей, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги.

У цей непростий для країни час, у війні з Росією внесок українських рятувальників неоціненний. Вони допомагають боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на їх плечах лежить місія з порятунку людей, розмінуванню територій, пошуку постраждалих під завалами і збереженню якомога більше життів.

У цей день прийміть щиру вдячність за вашу нелегку працю.

Бажаю вам подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей.

Міцного здоров’я вам, благополуччя, наснаги та витримки. Нехай мир, добробут і злагода панують у ваших оселях.

З повагою, селищний голова                       Михайло Живчин

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ РЯТІВНИКА! - Золочів.нет