Меденицька громада є переможцем конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!».

Дата: 20.09.2022 16:05

В час воєнного російсько-українського протистояння першочергово виділяються кошти на потреби військових. Та ми не можемо залишатися байдужими до тих, хто втратив своє житло і шукає прихистку в нашій громаді. Тому Виконавчий комітет Меденицької селищної ради розглядає різні способи реалізації господарських питань, та вирішили взяти участь у даному конкурсі.

Необхідністю в даний час є проведення ремонту в закладах освіти, медицини і будівель, які використовуються для проживання внутрішньо переміщених осіб.

З метою реалізації питання проживання внутрішньо переміщених осіб Меденицька селищна рада взяла участь у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», організатором якого є Фонд «МХП – Громаді», та стала переможцем даного конкурсу.

Метою проєкту є створення комфортних та безпечних умов, альтернативних місць для проживання внутрішньо переміщених осіб. Частину коштів надає Фонд «МХП – Громаді».

Для реалізації проєкту необхідні кошти в сумі 498,0 тис. грн. для проведення робіт по поточному ремонту . Джерелами фінансування є:

• БО «БФ» «МХП – ГРОМАДІ»    - 100,0 тис.  грн.;
  • Кошти селищного бюджету в сумі 398,0 тис. грн.

В результаті реалізації проєкту  будуть створені сприятливі умови для проживання внутрішньо переміщених осіб, які приїхали з окупованих територій України.

Даний проєкт планується реалізувати до 30 листопада 2022 року.

Щиро вдячні Фонду «МХП – Громаді» БФ «МХП – Громаді» за підтримку та розуміння.

Відбір для проведення зовнішньої оцінки проектів | Громадський Простір