Як не стати жертвою торгівлі людьми.

Дата: 22.09.2022 10:44

Завдяки налагодженій співпраці між КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» та БФ СДЄ УГКЦ «Карітас» заплановано провести для старшокласників ряд заходів  по протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей. Перший такий захід у цьому навчальному році відбувся у Летнянській ЗЗСО І – ІІІ ст. Мета цих заходів  -   підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.  Під час заходу організатори  розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми та експлуатації  дітей. Старшокласникам було цікаво і повчально взяти участь у цьому тренінгу, адже багато з них хочуть здобувати освіту та працювати за кордоном.

Дякуємо організаторам, фахівцям соціальної роботи,  директору школи, вчительському колективу та учасникам заходу.