Вітаємо з професійним святом вихователів і дошкільних працівників!

Дата: 27.09.2022 11:05

Вихователь – це не просто людина з відповідним дипломом. У Вас не легка, але дуже важлива робота. Для всіх своїх вихованців Ви і мама, і подруга, і вчитель.

Вихователь – це особистість, наділена колосальним терпінням, безмірним талантом і безмежною любов’ю до людей взагалі і дітей зокрема. Мудрість і доброта, поблажливість і розуміння, ентузіазм і натхнення – ось ті риси, які вражають в людях цієї професії. Адже те, що вкладається в розвиток дітей в дитинстві, впливає на їх особистісний розвиток в майбутньому.

Так хочеться в професійне ваше свято побажати не розгубити всього цього цінного багажу, щоб кожен новий вихованець міг черпати з цього джерела, як з колодязя, добре, мудре і вічне. І нехай подякує вам доля за таку важку і корисну працю, адже вихователям ми довіряємо найцінніше.

Бажаємо вам ніколи не втрачати терпіння, зберегти душевне і фізичне здоров’я і отримувати справжню радість від своєї роботи.

Низький уклін вам за всі докладені старання і сили! Завдяки вам наш світ стає більш людяним, добрішим.

Будьте щасливі!

З повагою, селищний голова                                     Михайло Живчин