Вітання селищного голови Михайла Живчина до Дня Вчителя

Дата: 02.10.2022 10:57

Ми усі родом з дитинства. Нас часто зігрівають спогади  про наших педагогів, які у свій час були для нас і порадниками, і друзями, які вірили у нас та вчили бути людиною. Кожен урок, проведений Вами, подарував нам знання, вміння міркувати, віру в хороше, надію на краще, кольорові мрії  та силу прагнення до них. Ви вчили нас пізнавати цей світ, розуміти його.

Шановні освітяни Меденицької громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня вчителя. Висловлюю вам слова вдячності за почесну щоденну складну, та водночас цікаву працю. За той добрий вклад  в кожного свого учня. Бо вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Місія виховати гідних, розумних, освічених людей. Правду кажуть, що всі професії від вчителя, а одна від Бога.

Тож, бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, залишатися мудрими, добрими та цікавими! І нехай на Вас дивляться зацікавлені очі Ваших учнів.

Ще раз з Днем учителя Вас!

Все буде Україна!

З повагою, селищний голова                          Михайло Живчин