Соціально – педагогічні тренінги в закладах освіти. Літинська гімназія стала однією з перших у Меденицькій громаді.

Дата: 11.10.2022 13:34

Насильство в сім'ї – явище не притаманне українському суспільству, радше вийняткове, загальне, можливо, навіть світове. Хоча жорстоке поводження із дітьми в сім'ї не така вже й рідкість. Часто плутаючи методи виховання із  звичайним насильством, батьки намагаються бути «розпорядниками» життя власної дитини. Не знаючи іншого ставлення, малюки не можуть правильно оцінити ситуацію, тому самі, вважаючи себе винними навіть не намагаються захиститись.

Але в суспільстві не прийнято казати про такі речі. З огляду на це психологом та фахівцями відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради»  розпочато цикл заходів по школах нашої громади. З учнями проводиться розяснювальна робота, про те, які бувають види насильства та як діяти у випадку коли дитина чи її рідні зазнають насильства, які права мають постраждалі. Перший такий захід відбувся у Літинській гімназії. Учні брали активну участь в обговоренні цієї теми, з чого робимо висновок, що це актуально, цікаво та повчально. Дякуємо за сприяння керівництву та вчителям гімназії.