«Квіткової алеї Маріуполя»

Дата: 12.10.2022 20:20

Алея троянд, обрамлена тюльпанами, висаджена на території Меденицької селищної ради, присвячується героям Маріуполя - незламного українського  форпосту Приазов’я. Стримуючи ворога, не даючи йому просунутись уперед, маріупольці допомогли вистояти іншим містам України.

Хто ці герої? Військові й цивільні, живі і загиблі, представники різних професій, конфесій, національностей, різного віку, та ті, хто народжував і народився у підвалах. Ті, хто вірний Україні. Пам'ять про цих людей, їхня історія і віра в перемогу добра над злом має жити в цих квітах.

«Ми також хочемо залишити про себе теплий спомин та щось гарне тут, не маючи власного дому. Ідею створення «Квіткової алеї Маріуполя» морально підтримало багато моїх знайомих тимчасово переміщених осіб. А фінансове навантаження з нами розділили маріупольці-освітяни Андрій та Ася Скабьолкіни, які пережили всі жахіття фільтраційних тортур та змогли вирватися до Німеччини. Реалізувала задум сім'я Ткаченків: Віталій, Тетяна, Микита і Макар», - наголосила Тетяна Ткаченко, мешканка Маріуполя.

Нехай Україна буде гарною, а її люди - чистими, непереможними та щасливими!

Ми щиро дякуємо за ідею та за докладені зусилля сім’ї Ткаченко, та усім, хто їх підтримав!

Бажаємо Вам повернутися колись до своїх рідних українських міст, та мати можливість висадити такі ж алеї біля своїх нових домівок.